Dr. Çiğdem AItınışık

Dr. Altınışık, Şehremini Lisesi’ni bitirdikten sonra Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. Mecburi hizmetini Zonguldak ili Valilik Polikliniği’nde tamamladıktan sonra İstanbul Adalar Sağlık Grubu Başkanlığı’nda çalışmaya başladı. 2005 yılında medikal estetik hekimliği eğitimi aldı. Sante Lazer Estetik Merkezi’nde  görevini sürdürdü. Aile  Hekimi olarakta hizmet verdi.

2017 yılından itibaren akupunktur, fitoterapi, kupaterapi, hipnoterapi, proloterapi ve ozon tedavisi eğitimlerini alan Dr. Altınışık , bütüncül yaklaşım ile tedaviyi benimsemiş bir hekimdir.

Dr. Altınışık, 2019 yılında Özel Hadonna Polikliniği’nde Medikal Estetik hekimi olarak çalışmaya başlayarak, bütünsel tedaviler uyguladı.

2021 yılında ise Özel Cinik Polikliniği’nde medikal estetik hekimi olarak çalışmalarını sürdürdü. Bu süreç içerisinde Büyük Ada Anadolu Kulübü’nde danışman hekimlik ve bütünsel tedaviler alanında hizmet verdi.

Yurt içi ve yurt dışı birçok kongre ve eğitimlere katılan Dr. Altınışık, 2022 yılında Dr. Terziler Kliniğinde sağlıklı yaşam ve bütünsel tedaviler meditasyon kombinasyonu ile mesleki bilgilerini birleştirerek hizmet vermeye devam etmektedir.DR. TERZİLER İLE İLETİŞİM KURUN
  Adres
  Akat Mh. Ebulula Mardin Cd. Park Maya Sit. F-2B Blok No:20/1 Beşiktaş İstanbul

  Yol Tarifi Alın
  X
  Dr.Terziler Exclusive Hair Clinic
  Müşteri Temsilcisi
  Dr.Terziler Exclusive Hair Clinic
  Hoşgeldiniz. Size nasıl yardımcı olabilirim ? 00:00
  Form Gönderin
  Biz sizi arayalım
  Whatsapp için tıklayınnız
  +902129860772
  Müşteri temsilcilerimiz size en kısa sürede dönüş yapacaklardır.
  ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK
  & FİYAT TEKLİFİ ALIN